HOHDE näotoonik

34,90 €

ORGAANILINE  ●   POLE TESTITUD LOOMADE PEAL   ●   VEGAN  ●  VALMISTATUD SOOMES

Koheselt värskendav multifunktsionaalne toonik

HOHDE näotoonik niisutab, virgutab ja värskendab nahka, muutes selle vastuvõtlikumaks sügavniisutavatele toodetele.

Juhised:pihustage hommikul ja õhtul juba puhastatud näole ja kaelale.

Aqua (vesi), *Rosa Damascena (roos) õievesi, betaiin, *Aloe Barbadensis (aaloe) leheekstrakt, *Plantago Lanceolata (süstlehine teeleht) leheekstrakt, *Prunella Vulgaris (harilik käbihein) ekstrakt, *Trifolium Pratense (punane ristik) õieekstrakt, *Alchemilla Vulgaris (kortsleht) leheekstrakt, *Equisetum Arvense (põldosi) ekstrakt, *Viola Tricolor (aaskannike) ekstrakt, Rosa Damascena (roos) kroonlehe ekstrakt, eeterlik õli, Citrus Aurantifolia (laim) eeterlik õli, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, kooglükosiid, naatriumhüdroksiid, glütseriin, Olea Europaea (oliivipuu) leheekstrakt, 1 tsitronellool, 1 geraniool, 1 limoneen.
Orgaaniline*
1 Leidub looduslikult eeterlikus õlis

TELLIMINE
Tellijaks hakates saate iga kolme kuu tagant paki hinnaga 34,90 €. Jätkutellimuse saate igal ajal tühistada.

Kihiline ilu

KERGE JA VÄRSKE KOOSTIS
Seda roosilõhnalist näotoonikut saab kasutada igapäevase niisutava nahahoolduse esimese sammuna ja see sobib kõikidele nahatüüpidele. Võite pihustada seda otse näole või esmalt peopesale ja seejärel patsutada õrnalt nahale. Lisades paar kihti toonikut, saab nahk rohkem niiskust.

Luksuslik roos tasakaalustab nahka

SOBIB TUNDLIKULE NAHALE
Palju C-vitamiini sisaldav punane ristik elustab nahka ja toetab naha funktsioone koos õnnelille – roosiga.

HOHDE näotoonik 100 Ml

VÄRSKUS NAHAL KOGU PÄEVAKS
HOHDE Cosmetics on inspiratsiooni saanud põhjamaisest loodusest. HOHDE näotoonik koosneb hoolikalt valitud unikaalsest põhjamaisest toorainest. See sisaldab põhjamaiseid orgaanilisi ürte, mis taaselustavad ja niisutavad nahka. Sellele tootele on antud CosmEthics sertifikaat, mis näitab, et seda on uuritud, ja kinnitab, et see ei sisalda plasti.

Võtmelipu sümbol näitab, et toode on toodetud Soomes ja aitab kaasa kohalikule tööhõivele. Meie tooteid ei testita loomadel ja need ei sisalda midagi loomset. 

“Mõnus toode kiireks värskendamiseks ja hästi mugav kasutada. See mahub kenasti käekotti ja nii saan selle igale poole kaasa võtta.”

- Mirja,

HOHDE klient

Jah palun! Tellin HOHDE näotoonik hinnaga 34,90€.

Eesnimi *

Perekonnanimi *

Aadress *

Postiindeks *

Linn *

Telefoninumber *

E-post *

Tarnetingimused
Jah palun! Tellin HOHDE näotoonik hinnaga 34,90€. HOHDE näotoonik saadetis jõuab teie postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Saadetis sisaldab ühte 100ml tuubi, millest piisab umbes 3 kuuks. Edaspidi saate iga kolme kuu tagant uue saadetise hinnaga 34,90€. Saate oma tellimustsüklit muuta või selle igal ajal peatada, helistades meie tasuta klienditeeninduse numbrile 6095555 (E-R 9-17). Avamata tootel on 14-päevane tagastamisõigus.

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust
* Nõutud väljad