HOHDE seerum

39,90 €

ORGAANILINE  ●   POLE TESTITUD LOOMADE PEAL   ●   VEGAN              ●  VALMISTATUD SOOMES 

ÕRN niisutus hommikul ja õhtul

HOHDE seerum niisutab ja kaitseb ka kõige õrnemat nahka. See hästi imenduv ja kauatoimiv seerum on meeldiv osa sinu igapäevases nahahoolduses.

Juhised:enne näokreemi kasutamist kandke paar tilka seerumit eelnevalt puhastatud näole ja kaelale.

vesi, glütseriin, naatriumhüaluronaat, hüdrolüüsitud riisiproteiin, petersellijuure (Petroselinum Crispum) ekstrakt, magneesiumaskorbüülfosfaat, ksantaankummi, fenetüülalkohol, trinaatriumetüleendiamiini disuktsinaat, piimhape.

TELLIMINE

Tellite omale HOHDE seerumi hinnaga 39,90€. Kui teil on sooduskood, siis saate seda kasutada esimesel tellimusel. 

Looduslik kaitse sinu näole

TASAKAALUSTATUD JA TERVE NAHK
HOHDE seerum on mõeldud neile, kelle nahk on probleemsem ja vajab õrnemaid tooteid. Seerum sisaldab peptiide, looduse enda kaitsvaid koostisosi, mis toetavad naha loomulikku uuenemisprotsessi. Toode sisaldab taimset hüaluroonhapet, mis niisutab ja rahustab tõhusalt ka väga tundlikku nahka. Seerumit on soovitatav kasutada hommikul ja õhtul. Kui teie nahk on tundlik, soovitame teha niisutava kreemi, lisades seerumile ühe tilga HOHDE näoõli. Tootest jätkub kauaks – piisab vaid mõnest tilgast peopessa ning sealt näole. 

Peptiidide õrn efektiivsus

TUGEVDAGE NAHKA PEPTIDIDEGA
Meie seerum sisaldab peptiide, mis toimivad naha loomulike ehitusmaterjalidena ja toetavad naha uuenemisprotsesse. Peptiidid on HOHDE seerumi oluline osa, kuna need tugevdavad nahka nii, et see talub erinevaid ilmastikutingimusi ja õhusaastet. Lisaks rahustavad peptiidid ärritunud nahka ja vähendavad punetust, muudavad naha heledamaks, samuti aitavad nahka loomulikul uuenemisprotsessil.

HOHDE seerum 20 Ml

SÄRA LOODUSE TOITVATEST KOOSTISOSADEST
HOHDE nahahooldustoodete lugu on inspireeritud Soome loodusest. Meie seerum koosneb põhjamaistest hoolikalt valitud spetsiaalsetest koostisosadest. Seerum sisaldab peptiide ja looduslikke vitamiine, mis kaitsevad nahka ja aitavad säilitada selle elastsust. Sellele tootele on antud FI-Natura sertifikaat ja võtmelipu märk. FI-Natura ühendus räägib Soome looduse rikkuste nimel ja soovib oma kriteeriumides rõhutada Soome looduslike taimede olulisust ja loodusest korjatud koostisosade väärtustamist.

Võtmelipu märk räägib Soome toodangust ja sellest, et toode aitab kaasa tööhõivele Soomes. Meie tooteid ei ole loomadel testitud ja need ei sisalda loomseid tooraineid. HOHDE tooted on dermatoloogiliselt testitud.

Mida kliendid meie kohta ütlevad!

Kadri
Read More
Olin looduskosmeetika suhtes skeptiline, kuid see toode on mulle väga suurt mõju avaldanud. Efektiivne ja rikkalik seerum!
Mari-Sofia H.
Read More
Seerum imendub naha sisse väga kiiresti ja kreemi kasutades ei valgu see nahal laiali. Pärast kahenädalast kasutamist tunneb nahk end palju paremini, on niisutatud ja näeb särav välja!
Moona
Read More
Varem kasutasin naha niisutamiseks ainult põhikreemi, kuid pärast hüaluroonhappeseerumi lisamist nahahooldusravile näib mu nahk tunduvalt helgem ja siledam.
Terttu L.
Read More
See on minu lemmiktoode HOHDE-st! Parim toode, mis peaks leiduma igaühe kosmeetikakotis!
Anni
Read More
Minu absoluutne lemmiktoode HOHDE kosmeetikast! Ma ei anna seda ära!
Previous
Next